Oferta
Warsztaty kreatywności 2015
Warsztaty kreatywności 2016
Warsztaty kreatywności zima 2017
Program Kreowania Mediów Internetowych
Program Wspierania Twórców
Kontakt

Program Kreowania Mediów Internetowych (PKMI)
PROKREO
W ramach Programu skupiamy się na wypełnianiu luk w polskim i światowym internecie. Chcemy rozwijać i kreować nowe portale internetowe. Naszym celem jest nie tylko ewentualny zarobek, ale także prestiż oraz budowa prężnego portfelu ciekawych marek identyfikowanych z ciekawymi miejscami w internecie.

Do naszego Programu zapraszamy zwłaszcza młodych ludzi, informatyków, grafików, programistów - ogólnie rzecz biorąc ludzi z wiedzą i/lub pomysłem.

W naszym portfelu znajduje się szereg ciekawych domen i projektów do rozwinięcia. Niektóre z techże projektów nabrały już rumieńców i stały się szanowanymi i uznanymi markami (m.in. ICELAND.PL).

Zapraszamy również inwestorów! Pieniądze zainwestowane w internet to najprawdopodobniej świetna lokata kapitału z wysoką stopą zwrotu. Przedsięwzięcia internetowe są bardziej stabilne od rynku rzeczywistego, gdzie wiele czynników zewnętrznych może doprowadzić do zniszczenia przedsięwzięcia. Portale internetowe są odporne na trzęsienia ziemi, na powodzie i pożary. Można je łatwo i szybko rozwijać, dzielić, łączyć przebudowywać. To CZYSTY zysk i prestiż, bo projekt jest od razu widoczny na całym świecie!

Szybki wybór:
Odczynniki chemiczne
Research chemicals
Ratownictwo Chemiczne
Forum Nauki
Logityka
Domena nauki polskiej
Pharmaceuticals
REJESTRUJ DOMENY
SciDome.org
Islandia
Grenlandia
Copyright © IP (Instytut Północny) 2010-2019